Czytam Gre - Teksty
Czytam Gre
Czytam Gre
Bo gdy przychodzi wieczór, ważne jest poczucie, że to co robiłeś cały dzień… ma sens.
Czytam Gre
Newsletter

Czas mija, od wizyty w Belgii oraz Holandii minął miesiąc. O obiecanym tekście odnośnie wniosków wyciągniętych z wizyty szkoleniowej w St Truiden oraz PSV Eindhoven przypomniał mi zamach terrorystyczny na lotnisku w Brukseli. (W miejscu, w którym jeszcze w lutym siedziałem popijając kawę - nieopodal lokalizacji jednej z eksplozji) Swoje obserwacje filtrowałem ponad dwa tygodnie. Przedstawiam wam efekty, samą esencję.

2016-03-24 w Ogólne, Analiza, Nauka,

Jak wspominałem w tekście opisującym pokrótce wyjazd szkoleniowy do Belgii i Holandi, w najbliższym czasie będę się dzielił bardziej precyzyjnymi informacjami dotyczącymi tego bardzo owocnego czasu. W pierwszej kolejności udostępniam analizę wideo przygotowaną dla trenera Sint Truiden - Chrisa O'Loughlina.

2016-03-23 w Ogólne, Analiza, Materiały, Publikacje,

Bardzo często otrzymuję w prywatnych wiadomościach prośby i zapytania odnośnie przykładów prac analitycznych. W odpowiedzi staram się zawsze udostępniać pewne prace, które mogą pomóc rozwinąć spojrzenie na futbol. Nie inaczej będzie w tym przypadku. W poniższym tekście dzielę się analizą wykonaną wspólnie z Michałem Jagiełką.

2016-03-24 w Ogólne, Analiza, Publikacje, Publikacje,

Po czterech latach przerwy ponownie zawitałem do Poznania, by wziąć udział w konferencji szkoleniowej z udziałem prelegentów z czołowych europejskich akademii piłkarskich. Po kilku dniach przyszedł czas na refleksję odnośnie mojego uczestnictwa w tym wydarzeniu, czym podzielę się w poniższym tekście.

2015-12-08 w Ogólne, Analiza, Publikacje, Publikacje,

Premierowy odcinek "CZYTAM GRE STUDIO" miał swoją premierę 12 października. Tematem przewodnim była strefa czternasta, jako klucz poczynań ofensywnych zespołu. Po miesiącu od publikacji czas na podsumowanie, już wkrótce kolejny odcinek.

2015-11-12 w Materiały, Publikacje, Publikacje, Publikacje,

Partnerzy

Sandecja a PUKS Karol Wadowice Trening Decyzji Bramkarza Gra Analiza Gra tactical pad world class coaching PZPN
© Copyrights 2014 - 2016 Czytam Gre Mariusz Kondak
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Piotr Żmuda