Czytam Gre - Teksty
Czytam Gre
Czytam Gre
Ze złym futbolem miałem wystarczająco dużo do czynienia, gdy sam grałem w piłkę.
Czytam Gre
Newsletter

Kolejne wyzwanie przede mną. Propozycji pracy z Wisły Kraków odmówić nie można, jest to dla mnie szczególna nobilitacja. Obowiązki będą skupiały się na wsparciu sztabu szkoleniowego spojrzeniem analitycznym. Czyta gre się nie zatrzymuje!

2016-10-31 w Ogólne, Analiza, Współpraca,

Pod koniec okresu przygotowawczego do sezonu 2016/2017 znalazłem czas by na zaproszenie Dariusza Jęczkowskiego udać się do Rzeszowa by poprowadzić warsztaty szkoleniowe "Analiza taktyczna - fundamenty i zastosowane w praktyce".

2016-08-05 w Ogólne, Analiza, Współpraca, Nauka,

Już 14 lipca (czwartek) na zaproszenie CoachLab pojawię się w Rzeszowie i poprowadzę szkolenie "Analiza taktyczna - fundamenty i zastosowanie praktyczne". W związku z wydarzeniem udzieliłem wywiadu dla portalu Super Nowości.

2016-07-06 w Ogólne, Analiza, Wywiady, Współpraca,

W ostatnią środę - 25 listopada na zaproszenie Dyrekora Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków - Rafała Wisłockiego przeprowadziłem wykład szkoleniowy dla trenerów pracujących z "Wiślacką" młodzieżą. Spotkanie było okazją do podzielenia się spostrzeżeniami odnośnie pracy trenera piłki nożnej.

2015-11-28 w Ogólne, Analiza, Współpraca, Nauka,

Pisząc o współpracy z klubami podczas rundy jesiennej chciałem przedstawić na jakim polu działałem w ramach Czytam gre. Wówczas opisałem pokrótce na jakich zasadach kluby korzystały z oferty analitycznej, którą proponuję.

2014-12-12 w Analiza, Oferta, Materiały, Nauka,

Partnerzy

Sandecja a PUKS Karol Wadowice Trening Decyzji Bramkarza Gra Analiza Gra tactical pad world class coaching PZPN
© Copyrights 2014 - 2016 Czytam Gre Mariusz Kondak
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Piotr Żmuda