Czytam Gre - Teksty
Czytam Gre
Czytam Gre
Posiadanie piłki? Efektywne posiadanie jest kluczowe. Posiadanie dla posiadania nie ma sensu.
Czytam Gre
Newsletter

Pod koniec okresu przygotowawczego do sezonu 2016/2017 znalazłem czas by na zaproszenie Dariusza Jęczkowskiego udać się do Rzeszowa by poprowadzić warsztaty szkoleniowe "Analiza taktyczna - fundamenty i zastosowane w praktyce".

2016-08-05 w Ogólne, Analiza, Współpraca, Nauka,

W ostatnią środę - 25 listopada na zaproszenie Dyrekora Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków - Rafała Wisłockiego przeprowadziłem wykład szkoleniowy dla trenerów pracujących z "Wiślacką" młodzieżą. Spotkanie było okazją do podzielenia się spostrzeżeniami odnośnie pracy trenera piłki nożnej.

2015-11-28 w Ogólne, Analiza, Współpraca, Nauka,

Tydzień spędzony w Bełchatowie w gościnie u trenera Rafała Ulatowskiego przyniósł wiele pozytywnych rzeczy. Nowe doświadczenia, obserwacje i wnioski. Wszystko to dzięki otwartości gospodarza, który był dostępny każdego dnia i chętnie dyskutował na każdy frapujący nas temat.

2015-10-29 w Ogólne, Współpraca, Nauka, Nauka,

W pierwszym newsie w 2015 roku gwoli uczciwości muszę zrobić kilka kroków wstecz i przypomnieć o ostatnim znaczącym dla mnie wydarzeniu w poprzednim roku. 22 grudnia, tuż przed Świętami miałem okazję wziąć udział w zamknietych warsztatach szkoleniowych z trenerem reprezentacji Polski u21

2015-01-08 w Ogólne, Nauka, Nauka, Nauka,

Partnerzy

Sandecja a PUKS Karol Wadowice Trening Decyzji Bramkarza Gra Analiza Gra tactical pad world class coaching PZPN
© Copyrights 2014 - 2016 Czytam Gre Mariusz Kondak
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Piotr Żmuda