Czytam Gre - Teksty
Czytam Gre
Czytam Gre
Posiadanie piłki? Efektywne posiadanie jest kluczowe. Posiadanie dla posiadania nie ma sensu.
Czytam Gre
Newsletter

Kolejne wyzwanie przede mną. Propozycji pracy z Wisły Kraków odmówić nie można, jest to dla mnie szczególna nobilitacja. Obowiązki będą skupiały się na wsparciu sztabu szkoleniowego spojrzeniem analitycznym. Czyta gre się nie zatrzymuje!

2016-10-31 w Ogólne, Analiza, Współpraca,

Od października rozpoczyna się moja współpraca z Wyższą Szkołą Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu. Na zaproszenie Łukasza Panfila - kierownika Wydziału Sport poprowadzę zajęcia na studiach licencjackich oraz podyplomowych. Poniższym tekstem zapraszam do sprawdzenia oferty edukacyjnej WSZiC.

2016-09-08 w Ogólne, Współpraca, Współpraca,

Pod koniec okresu przygotowawczego do sezonu 2016/2017 znalazłem czas by na zaproszenie Dariusza Jęczkowskiego udać się do Rzeszowa by poprowadzić warsztaty szkoleniowe "Analiza taktyczna - fundamenty i zastosowane w praktyce".

2016-08-05 w Ogólne, Analiza, Współpraca, Nauka,

Już 14 lipca (czwartek) na zaproszenie CoachLab pojawię się w Rzeszowie i poprowadzę szkolenie "Analiza taktyczna - fundamenty i zastosowanie praktyczne". W związku z wydarzeniem udzieliłem wywiadu dla portalu Super Nowości.

2016-07-06 w Ogólne, Analiza, Wywiady, Współpraca,

Od 14 kwietnia dołączyłem do sztabu szkoleniowego pracującego z pierwszym zespołem MKS Chojniczanka Chojnice w charakterze asystenta trenera z zadaniami analityka. Drużyna występuje na co dzień w rozgrywkach 1 ligi polskiej. 

2016-07-06 w Ogólne, Współpraca, Wywiady, Współpraca,

"Podstawą jest filozofia trenera plus model gry. Z tego powinna wynikać analiza. Jeżeli mamy wszystko spójne oraz ustalone, to wtedy jest to proste - interpretacja boiskowych zdarzeń jest związana z filozofią i modelem gry."

2015-12-08 w Ogólne, Wywiady, Wywiady, Współpraca,

Partnerzy

Sandecja a PUKS Karol Wadowice Trening Decyzji Bramkarza Gra Analiza Gra tactical pad world class coaching PZPN
© Copyrights 2014 - 2016 Czytam Gre Mariusz Kondak
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Piotr Żmuda